Apie mus

Pradžia » Apie mus

Konsultantai - šalia Jūsų

Sklando gandai, kad Elon Musk norėtų nusipirkti Lietuvą, jog išmokytų Lietuvos žmones investuoti pinigus. Gal tai ir nėra visiška tiesa, bet Lietuvos bankų asociacijos duomenimis finansinis raštingumas Lietuvoje vis dar gana žemo lygio (2021 m. duomenimis, 45 balai iš 100).
Situacija po truputį gerėja, tačiau nepakankamai greitai. Mes tikime, jog edukacija padeda žmonėms tinkamai suprasti ir priimti informaciją apie žmonių finansų valdymą.

Lietuvos rinkoje yra daug įvairių finansinių įrankių, kurie padeda sukaupti pinigų ateičiai. Tačiau vieno geriausio, kuris atitiktų visų žmonių poreikius, nėra.
Profesionalių gyvybės draudimo konsultantų komanda IGD išsiaiškins jūsų poreikius ir patars, nuo kokio finansinio įrankio pradėti Jūsų procesą finansinės laimės ir saugumo link.

Nemokamos konsultacijos metu, mes kartu aiškinsimės Jūsų esamą ir norimą situacijas bei padėsime priimti informuotus sprendimus, kurie padės pasiekti Jūsų norimą situaciją. Šiame kelyje patarsime ir bendradarbiausime.

Suplanuoto finansinio tikslo siekimas yra PROCESAS, kuris padės Jums gyvenime bei apsaugos Jus ir tuos, kuriuos branginate, nuo finansinių sunkumų. O mūsų konsultantai visuomet pasiruošę padėti Jums šiame PROCESE.

Gyvybės draudimas

Sužinokite, kaip tinkamai pasirūpinti savo ir savo artimųjų finansinėmis apsaugomis.

Investavimas

Sužinokite, kaip užsitikrinti finansinį saugumą ir sukaupti pinigų ateičiai.
„Rūpintis savo ateitimi ir finansiniu saugumu verta pradėti kuo anksčiau arba tiesiog dabar.“
Mindaugas Dauksevičius

# 1

Vidutinis metinis pinigų nuvertėjimas – 3%. Nepraraskite savo pinigų!

# 2

Investuoti galima pradėti nuo 30 Eur.

# 3

Tinkamai kaupdami rezervą ateičiai, susigrąžinkite iki 300 eur per metus.

„Brangu tapti turtingu, bet bus pigu kai juo tapsi.“

Mindaugas Dauksevičius

Padedame priimti informuotus sprendimus

Nuo 2009

Mūsų tikslas – Jus tinkamai ir argumentuotai informuoti, tuomet Jūs – priimate sprendimus, kurie greičiausiai pakeis Jūsų gyvenimą.

Esame UAB M Capital finansų konsultantų bendruomenės dalis. Specializuojamės šeimos ir asmeninių finansų valdymo konsultavime. Tinkamai pritaikome finansinius įrankius, kaupiamąjį gyvybės draudimą, konsultuojame apie būsto kreditus ir jų grąžinimo strategiją. Suteikiame aktualiausią informaciją pagal individualius poreikius.

Asmeninės konsultacijos

Nuo ko pradėti?

Nuo pažinties su konsultantu bei atviro pokalbio. Jo metu gausite nemažai informacijos, kurią galėsite užsirašyti arba gauti iš konsultanto Jūsų susitikimo apibendrinimą.
Jums tereikia užsiregistruoti ir susitarti patogų laiką pokalbiui, kuris Jūsų neįpareigoja ir nieko nekainuoja.

Keliaukime kartu, finansinės laimės link!

Domimės mes

Periodiniame investavime, Jums nereiks aktyviai sekti ar investicinių fondų akcijos atpigo, ar pabrango. Mes patarsime, o Jūs priimsite argumentuotus sprendimus pinigų investavimo procese.

Rekomendacijos pagal poreikius

Poreikiai yra individualūs - nuo investavimo galimybių iki finansinio kapitalo lūkesčių, nuo darbo ar laisvalaikio rizikingumo iki šeimos finansinės apsaugos.

Į tikslą orientuotas procesas

Esame ten, kur mūsų pašaukimas ir būsime šalia, kai prireiks patarimo. Finansinių tikslų siekimas yra procesas, o procesus reikia valdyti.

Galimas teorinis investicijų portfelio paskirstymas (diversifikacija)

Žemos rizikos investicijų kiekis
20%
Vidutinės rizikos investicijų kiekis
50%
Aukštos rizikos investicijų kiekis
30%

Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.