Kada kaupiamasis gyvybės draudimas (KGD) tinkamas finansinis įrankis, o kada nelabai?

Pradžia » Kada kaupiamasis gyvybės draudimas (KGD) tinkamas finansinis įrankis, o kada nelabai?

Tinkamas:

  • Kaupiamasis Gyvybės Draudimas yra puikiai tinkantis finansinis įrankis šeimai ar žmogui, kuris turi ilgalaikių įsipareigojimų (vaikai, kreditai ir pan.) ir nori pasirūpinti finansiniu saugumu dabar bei naudotis valstybės suteikiamomis lengvatomis.
  • Šis įrankis tinkamas tiems, kurie nenori skirti laiko domėjimuisi investicijomis, investicijų pirkimu ir pardavimu, bet nori investuoti ir gali investuoti tik sąlyginai nedideles sumas.
  • Šis įrankis tinkamas tiems, kurie nori sukaupti kapitalą ateičiai ir turėti savo patarėją konsultantą, kuris padės atsakys į visus su produktu susijusius klausimus.

Ne(labai) tinkamas:

  • Nevisiškai tinkamas šis įrankis turbūt bus tiems, kurie nenori savęs ar savo šeimos apsaugoti nuo finansinių sunkumų, kurie neturi galimybės ar negali naudoti valstybės lengvatomis.
  • Žmonėms, kurie patys daug laiko skiria , žinių apie investicijas rinkimui ar jau investuoja pinigus ir gali investuoti gerokai didesnes pinigų sumas. Tiems, kurie nori labai greito rezultato ir galvoja, kad jiems nereikia profesionalų pagalbos.

Turite skubių klausimų? Susisiekite +370 662 53053

Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.