Kiek kainuoja kaupiamasis gyvybės draudimas (KGD)?

Pradžia » Kiek kainuoja kaupiamasis gyvybės draudimas (KGD)?

Kaip ir kiekvienas finansinis įrankis gyvybės draudimo sutartis kainuoja. Sutarties kaina galima vadinti Jūsų periodinę įmoką. Kiekviena draudimo įmonė yra nustačiusi minimalias draudimo įmokas. Žinoma, visada galima pasirinkti mokėti didesnę įmoką. Didesnės periodinės įmokos suteikia galimybę pasirinkti daugiau rizikų (draudimų) ir leidžia sukaupti didesnę pinigų sumą draudimo sutarties laikotarpio pabaigoje.

Kaip pasiskirsto įmoka?

  1. Sutarties mokesčiai

Kiekviena draudimo įmonė taiko skirtingo apmokestinimo sutarties mokesčius. Mokesčius sudaro administraciniai mokesčiai, įmokų mokesčiai, turto valdymo mokesčiai, draudimo apsaugų mokesčiai.

  1. Finansinės apsaugos (draudimai)

Draudimų kaina yra individuali ir priklauso nuo draudžiamo asmens sveikatos būklės, darbo pobūdžio, pomėgių. Renkantis draudimus būtina pateikti tikslią ir teisingą informaciją apie savo sveikatos būklę, darbo pobūdį ir rizikingus pomėgius, hobius ar veiklas.

Svarbu! Pateikus melagingą informaciją, draudimo įmonė gali neišmokėti draudimo išmokos.

  1. Kaupimas

Galimi skirtingi kaupimo būdai.

  • Kai investavimo riziką prisiima draudimo įmonė (Draudikas).
  • Kai investavimo riziką prisiima sutarties savininkas (Draudėjas).

Kiekvieno žmogaus ar šeimos poreikiai ir situacijos yra skirtingos, todėl renkantis kaupiamąjį gyvybės draudimą, jo periodinę įmoką, draudimo rizikas ir kaupimo būdą, svarbu konsultuotis. Konsultantas, atsižvelgdamas į informaciją, pasirūpins, kad Jūsų pasirinktas kaupiamasis gyvybės draudimas būtų pritaikytas pagal Jūsų poreikius, rizikas ir norus, bei suteiktų galimybę ne tik sukaupti ateičiai pinigų, bet ir tinkamai apsaugotų Jus ir/ar Jūsų šeimą nuo finansinių sunkumų.

Išsamų pasakojimą šia tema galite išgirsti čia, IGD.lt Youtube kanale.

Turite skubių klausimų? Susisiekite +370 662 53053

Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.