Kodėl kaupiamojo gyvybės draudimo (KGD) pirmųjų metų mokesčiai didesni?

Pradžia » Kodėl kaupiamojo gyvybės draudimo (KGD) pirmųjų metų mokesčiai didesni?

  1. Draudimo kompanijos kaupia saugų rezervą. Mokėdami pirmų trijų metų mokesčius klientai prisideda prie šio kaupimo, kad gyvybės draudimo kompanijos nebankrutuotų ir taip apsaugome savo pinigus.
  2. Klientas gauna konsultantą ir gali į jį kreiptis, kad padėtų suprasti šį įrankį. Konsultantas padeda užpildyti reikiamus dokumentus, atsako į klausimus ir prižiūri sutartį ilguoju laikotarpiu bei padeda atlikti pakeitimus, ne tik pirmus metus po sutarties pasirašymo. (nors atlygį konsultantas gauna tik iš tų pirmų trijų metų mokesčių.) 
  3. Klientas dažnai pasirenka kelių dešimčių tūkstančių finansines apsaugas (draudimus). Tuo tarpu draudimo kompanija prisiima šią riziką. Jei klientui pablogėtų sveikata ir tai būtų draudiminis įvykis, kompanija išmokėtų keliasdešimties tūkstančių eurų išmokas. Kai klientas dar tik pradėjęs mokėti pirmąsias įmokas, draudimo kompanija patiria nuostolių, todėl dalis pirmųjų metų mokesčių tokiais ir panašiais atvejais apsaugo draudimo kompanijas ir sumažina nuostolius.
  4. Plačiau apie mokesčių išskaidymo dalis konsultacijų metu Jums atsakys mūsų komandos konsultantai.

Turite skubių klausimų? Susisiekite +370 662 53053

Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.