Kokie kaupiamojo gyvybės draudimo (KGD) neigiami aspektai?

Pradžia » Kokie kaupiamojo gyvybės draudimo (KGD) neigiami aspektai?

  • Jeigu žmogus nori kaupti/investuoti trumpą laikotarpį, šis produktas nebus tinkamiausias variantas. Tam siūlomi kiti finansiniai įrankiai.
  • Kaupiamasis gyvybės draudimas, kaip pinigų kaupimo ir investavimo įrankis yra ilgojo laikotarpio periodinio kaupimo/investavimo įrankis, kuris padeda spręsti žmonių tolimesnės ateities finansinės gerovės klausimus.
  • Taip pat, jeigu žmogus nori periodiškai investuoti gerokai didesnes sumas, tikėtina, kad kaupiamasis gyvybės draudimas nebus pigiausias variantas. Galima žvalgytis į vertybinių popierių sąskaitas ir investuoti į pasirinktus fondus savarankiškai.
  • Greičiausiai, toks produktas nebus tinkamiausias žmonėms, kurie patys turi nemažai patirties investavime ar dirba panašioje srityje bei gali suvaldyti savo ar savo šeimos finansines rizikas.

Reikia neužmiršti, kad bet kurio investuotojo portfelyje kaupiamasis gyvybės draudimas gali puikiai atrasti savo vietą, dėl to, kad galima turėti draudimines apsaugas ir šiai dienai galima naudotis valstybės lengvatomis bei skirti tokiam produktui labai minimaliai laiko turint šalia konsultantą.

Turite skubių klausimų? Susisiekite +370 662 53053

Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.