Kokios taikomos lengvatos apsidraudus kaupiamuoju gyvybės draudimu (KGD)?

Pradžia » Kokios taikomos lengvatos apsidraudus kaupiamuoju gyvybės draudimu (KGD)?

  1.  Gyventojų pajamų mokesčių lengvata (GPML), kai žmogus, oficialiai dirbantis Lietuvoje ir mokantis gyventojų pajamų mokestį, gali dalį jo susigrąžinti. Priklauso nuo žmogaus veiklos ar darbo formos, bet susigrąžinti galima nuo 5 iki 20 proc. įmokų sumos sumokėtos į Kaupiamąjį Gyvybės Draudimą. Susigrąžinti galima ne daugiau nei 300 eur per metus.
  2. Mokesčių lengvata, kai Kaupiamojo Gyvybės Draudimo įmokos mokamos darbdavio lėšomis darbuotojo naudai. Darbdavys gali kaupti už darbuotoją ir tos lėšos nėra apmokestinamos kaip su darbo santykiais susijusiomis pajamomis.
  3. Investiciniame Gyvybės Draudime praėjus 10 metų nuo sutarties pradžios ir daugiau, žmogui sukaupus pelną, t.y. sukaupus investuojant daugiau nei buvo padaryta įmokų, ir nusprendus nusiimti dalį ar visus pinigus, nereikės sumokėti gyventojų pajamų mokesčio 15 proc. Kitaip tariant, ką uždirba žmogus, viskas atitenka jam, nereikia nuo to mokėti mokesčių.

Apie galimybes visapusiškai išnaudoti mokesčių lengvatas reikia pasitarti su konsultantais. Tuomet mokesčių lengvatas galima būtų išnaudoti maksimaliai pritaikant pagal Jūsų esamą situaciją ir pasiekti geriausių  pinigų kaupimo rezultatų ateityje.

Turite skubių klausimų? Susisiekite +370 662 53053

Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.