Konsultantas

Aidas Vaznonis
asmeninis finansų konsultantas

Pradžia » Komanda » Aidas Vaznonis

Apie mane

  • Asmeninių finansų konsultantas. 
  • Dalinuosi informacija apie finansinio raštingumo pagrindus, padedu žmonėms išmokti kontroliuoti savo pinigus, išsikelti tikslus, susidėlioti finansinius planus.
Aidas Vaznonis

Nors didžiąją dalį savo karjeros dirbau su komercija susijusiose sferose bei pareigose (tame tarpe ir su įmonių finansais, biudžetų planavimu, pinigų srautų valdymu ir pan.) asmeninių finansų valdymas sekėsi nekaip. Nepavykdavo susidėlioti asmeninio ir šeimos biudžeto, nepavykdavo rasti pajamų ir išlaidų balanso.
Kelios asmeninės konsultacijos M Capital, padėjo išspręsti problemas. Dabar su šeima jau keleri metai gyvename naujame nuosavame name, nes pavyko gauti paskolą būstui banke, kuris, ko gero, daugiausiai kartų buvo pasakęs mums  „ne“! Maža to, pavyko išsiderėti žymiai geresnes sąlygas, kas padėjo sutaupyti tūkstančius.

Matydamas prasmę asmeninių finansų konsultanto veikloje, prisijungiau prie komandos.
Noriu, kad kuo daugiau žmonių, ypač jaunų žmonių, kuriems dar viskas prieš akis, neatsidurtų tokiose situacijose su kokiomis susidūriau aš pats.

Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas esame vertas įgyvendinti savo svajones, todėl dalinuosi informacija apie finansinio raštingumo pagrindus, padedu žmonėms išmokti kontroliuoti savo pinigus, išsikelti tikslus, susidėlioti finansinius planus tų tikslų ir svajonių siekimui.