Konsultantas

Vytautas Bendikas
asmeninis finansų konsultantas

Pradžia » Komanda » Vytautas Bendikas

Apie mane

  • Asmeninių finansų konsultantas.
  • Konsultuoju efektyvesnio asmeninių finansų planavimo ir valdymo, reikalingų rezervų turėjimo, teisingų finansinių apsaugų susidėliojimo ir tinkančios investavimo strategijos klausimais.
Vytautas Bendikas

Gyvenimas nuo pat vaikystės mane apdovanojo iššūkiais.
Pirmieji iššūkiai buvo emociniai, kai netekau savo tėvų, vėliau dėl padarytų klaidų, ne kartą stipriai nukentėjau ir finansiškai. Nors tada taip neatrodė, bet vėliau šios gyvenimo pamokos padėjo man suprasti, kad didžiausias žmogaus turtas yra žinios.  Nuolatinė edukacija, knygų skaitymas, įrašų žiūrėjimas ir seminarų lankymas šiandien yra mano didžiausia aistra.

Laisvalaikiu mielai renkuosi sportą arba poilsį gamtoje.

Noras gyventi geriau, jaustis saugiau, pasirūpinti mylimais žmonėmis ir būti finansiškai nepriklausomu mane visada stumia į priekį. Nuolat tobulėdamas finansų srityje, turiu nemažai žinių ir praktikos, todėl jaučiu didelį norą dalintis ir prisidėti prie to, kad mes visi gyventume geriau. Didžiausias malonumas padėti žmonėms siekti savo tikslų ir padaryti realų pokytį gyvenime. Esu įsitikinęs, kad kiekvienas žmogus iš gyvenimo gali pasiimti tiek, kiek jis pats nori!

Siekime savo tikslų kartu.