Pradžia » Kuo skiriasi kaupiamasis gyvybės draudimas (KGD) nuo rizikinio (metinio) draudimo?
Pagrindinis skirtumas toks, jog rizikiniame draudime nėra „gyvybės draudimo“ apsaugos. Vietoje jos yra “mirties nuo nelaimingo atsitikimo” apsauga, tad apdraustajam mirus staigia mirtimi ar nuo ligos, draudimo išmoka artimiesiems nebus išmokama.
Higienos instituto Sveikatos informacijos centro duomenimis 2020 m. dėl išorinių priežasčių mirė vyrų 8,4% ir 3,2% moterų. Šaltiniai: https://hi.lt/html/demografija5.htm, https://hi.lt/php/dm6.php?dat_file=dem6.txt
Taip pat rizikiniuose metiniuose draudimuose nėra kaupiamosios pinigų dalies.
Perkant tokį rizikinį draudimą, dažnu atveju, nėra prašoma pateikti informaciją apie draudžiamojo (kliento) sveikatos būklę, dl to gali būti neišmokamos draudiminės išmokos. Tarkime, nustačius, kad draudėjo (kliento) atitinkamos kūno vietos jau buvo pažeistos ankstesnių traumų ir pan.
Rizikiniame draudime dažnu atveju sutartys sudaromos metams. Dėl to draudimų kaina kinta priklausomai nuo:
Dėl šių veiksnių draudimai gali brangti ar būti nesuteikti, jei jūsų sveikatos būklė stipriai pablogėjo (panašiai kaip su civilinės atsakomybės automobilių draudimu). Atsitikus draudžiamajam įvykiui, kitais metais už draudimą mokėsite brangiau.
Jei yra poreikis, rizikinis draudimas ir kaupiamasis gyvybės draudimas puikiai papildo vienas kitą, tačiau dažnu atveju pakanka vieno. Kad pasirinktumėte sau tinkamas draudimo apsaugas, konsultuokitės.
*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.
© 2022 IGD. Visos teisės saugomos.
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart