Gyvybės draudimai

Pradžia » Paslaugos » Gyvybės draudimai

Nuo seniausių laikų žmonės siekė didinti savo saugumo jausmą ir užtikrinti apsaugą sau bei savo turtams. Pavyzdžiui, Biblijos pasakojimuose matome, kaip buvo kaupiamos atsargos nederliaus ar karinių konfliktų atveju. Anuomet miesto gyventojai dažnai sutikdavo mokėti tam tikrą mokestį, kad derlingais metais būtų sukauptos atsargos, kurias galėtų panaudoti bado arba miesto apgulimo laikotarpiui išgyventi. Bendra rezervo ar fondo idėja išsirutuliojo iš senovės ir įsivyravo žmonių mąstyme. Tai buvo tam tikra apsidraudimo forma.

XIV-XVII amžiai žymėjo laikotarpį, kai dominavo pervežimų draudimo praktika. Jūrų prekyba šiuo laikotarpiu buvo neatsiejama nuo didelės rizikos, kuri kildavo dėl gamtos stichinių nelaimių arba piratų grasinimų atimti krovinius. Stambiuose Europos uostuose, veikiančiuose to meto laikais, įsikūrė komercinės draudimo įmonės. Tai buvo laikas, kai pasirodė žodis “polisas”, žymintis dokumentą, susitarimą, patvirtinantį draudimo sandorį. Šio viduramžių laikotarpio pradžioje atsirado naujų draudimo formų. O atsiliepimai apie tokį naudingą produktą paskatino visuomenę suvokti jo svarbą bei naudą. Šiuo laikotarpiu pradėjo populiarėti gyvybės draudimo paslaugos draudimo rinkoje.

Kodėl gyvybės draudimas yra labai svarbus?

Taigi, kaip ir anksčiau, taip ir dabar gyvename nepastoviais laikais, kai daugelis mūsų pasirinkimų yra suinteresuoti apsaugoti ne tik savo, bet ir savo šeimos finansus. Vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti saugumą ir finansinę apsaugą yra gyvybės draudimas. Pasaulyje šią draudimo rūšį renkasi vis daugiau žmonių.

Kas yra gyvybės draudimas ir kodėl jis svarbus? Panagrinėkime šio draudimo privalumus ir aspektus, susijusius su gyvybės draudimo poreikiu bei kitais svarbiais klausimais.

 Rizikos mažinimo priemonė

Galima manyti, kad gyvybės draudimas yra kaip draudimas kelionei gyvenimo kelyje. Jis padeda išvengti nepageidaujamų finansinių iššūkių ir užtikrinti, kad būtų pasirūpinta artimųjų ateitimi net ir nepalankiomis gyvenimo aplinkybėmis, tokiomis kaip žmogaus mirtis, traumos dėl nelaimingo atsitikimo ar kritinės ligos. Todėl svarbu žinoti, ką siūlo gyvybės draudimas, ir pagalvoti apie tai, ar jis atitinka Jūsų poreikius ir tikslus.

Privalumai

Tai produktas, kuriuo siekiama apsaugoti šeimą ir artimuosius nuo finansinio nestabilumo ir finansinių rizikų. Ši draudimo rūšis atlieka itin svarbų vaidmenį, užtikrinantį saugumą įvykus netikėtiems gyvenimo įvykiams. Svarbiausi privalumi yra draudimo išmokos žmogaus mirties atveju, traumų, neįgalumo ar kritinių ligų atvejais. Tokiu būdu ši išmoka suteikia šeimai galimybę finansiškai išsilaikyti ir išvengti nepageidaujamos finansinės rizikos.

Kaina

Kyla klausimas – kiek būtų verta mokėti už gyvybės draudimą? Atsakymas priklauso nuo individualių aplinkybių, žmogaus ar šeimos ir prioritetų. Jei turite ilgalaikių finansinių įsipareigojimų, būsto kreditų, vaikų ar įvairių rizikos veiklų, gyvybės draudimo produktas gali suteikti Jums ramybės. Jūsų šeima bus apsaugota, jei nutiktų nelaimingas atsitikimas gyvenime. Tai investicija į savo ir šeimos saugumą bei finansiškai saugesnę ateitį. Gyvybės draudimo kaina priklauso nuo Jūsų poreikių turėti tik Jums ir Jūsų šeimai pritaikytas finansines apsaugas. Kuo finansinės apsaugos didesnės, tuo jos yra brangesnės.

Taigi, ar verta rinktis pigesnes ar brangesnes finansines apsaugas? Konsultanto skaičiuoklė parodys, kiek kainuoja vienokia ar kitokia draudimo apsauga. Su konsultantu įsivertinsite, kokių būtent Jums ar Jūsų šeimai reikia draudimų, kad atitiktų Jūsų šiandieninius poreikius. Svarbiausia yra priimti informuotą, o ne emocinį sprendimą.

Pasirinkimai

Gyvybės draudimų yra įvairių rūšių. Galima rinktis metinius rizikinius draudimus, kurie galioja tik nutikus nelaimingiems atsitikimams, o klientų sveikatos vertinimas nėra atliekamas.

Taip pat galima pasirinkti turėti draudimo apsaugas per kaupiamuosius (garantuotų palūkanų ar investicinį) gyvybės draudimus. Šiuose produktuose yra galimybė pasirinkti gyvybės apsaugą nepriklausomai ar mirtis įvyks nuo nelaimingo atsitikimo. Galima rinktis apsaugas nuo nelaimingų atsitikimų, tai traumų, neįgalumo ir mirties. Tinkamą kritinių ligų apsaugą galima gauti kaupiamuosiuose draudimuose. O Jūsų sveikatos būklė bus aptariama su konsultantu, užpildytos reikiamos formos, kad būtų rizikos vertintojų įvertintos ir suteiktos atitinkamos draudimo apsaugos.

Galima rinktis gyvybės draudimus, susijusius su būsto kreditu. Prie tokio produkto papildomai būna suteikiama apsauga nuo neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo. Renkantis tokią draudimo rūšį reikia labai gerai įsivertinti ar sutarties metu galima keisti apsaugas, pritaikant jas pagal pasikeitusias gyvenimo aplinkybes.

Patarimai ir pagrindai

Kreipkitės į konsultantus, kurie šiuolaikiškoje konsultacijoje internetu Jums suteiks išsamią informaciją apie pasirinkimo galimybes ir draudimų detales. Žmogaus ar šeimos poreikiai ir rizikos būna skirtingi, todėl draudimo apsaugos pritaikomos kiekvienam individualiai išsiaiškinus poreikius.

Norint geriau suprasti šio draudimo veikimo principus, rekomenduojama konsultuotis su ekspertais. Jie paaiškins draudimo poliso pagrindus, rizikinius veiksnius, kaip vyksta sutarties nutraukimas ar įsigijimas bei suteiks produkto priežiūrą visu sutarties laikotarpiu.

Išvada

Gyvybės draudimas yra vienas iš geriausių būdų apsaugoti šeimą nuo finansinio nestabilumo ir rizikų. Tai ne tik suteikia finansinę apsaugą artimiesiems mirties atveju, bet taip pat padeda užtikrinti Jūsų stabilesnę finansinę padėtį nutikus traumoms dėl nelaimingo atsitikimo, neįgalumui ar kritinei ligai. Draudimo ekspertų konsultacijos padeda geriau suprasti gyvybės draudimo principus ir pasirinkti Jums tinkamiausias finansines apsaugas.


Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.