Kaupiamasis gyvybės draudimas

Pradžia » Paslaugos » Gyvybės draudimai » Kaupiamasis gyvybės draudimas

Kaupiamasis gyvybės draudimas suteikia galimybę ne tik apdrausti save, bet ir sukaupti tam tikrą pinigų sumą ateičiai bei apsaugoti savo artimuosius. Šis finansinis įrankis gali padėti geriau valdyti nepalankiai susiklosčiusias situacijas ir sumažinti finansinę naštą sau bei savo šeimai. Tai suteikia daugiau finansinio saugumo bei užtikrintumo mūsų gyvenime. Nors gyvenimas kartais gali būti nenuspėjamas ir nukrypti nuo plano, netikėtoms situacijoms būkite pasiruošę iš anksto.

Kas yra kaupiamasis gyvybės draudimas?

Tai tradicinis draudimo būdas, plačiai paplitęs visame pasaulyje. Tokio tipo draudimas yra naudingas finansinis įrankis, leidžiantis finansiškai apsaugoti save, savo vaikus, artimuosius nelaimės ar mirties atveju. Pasirinkus šį draudimo būdą, periodiškai mokant įmokas yra sutaupoma tam tikra pinigų suma, nuo kurios kaupiasi garantuotos palūkanos draudėjui. Tai patikimas būdas kaupti (taupyti) lėšas savo ateičiai. Šis draudimas yra labiau skirtas žmonėms, nelinkusiems rizikuoti ir gauti fiksuotą bei garantuotą išmoką. Atsitikus draudiminiam įvykiui, apdraustajam yra suteikiama draudimo išmoka, o visa sukaupta draudimo suma yra išmokama pasibaigus sutarties terminui, arba naudos gavėjams apdraustojo mirties atveju. Prieš pasirašant sutartį, Jūs iš karto galite sužinoti tikslią garantuotą sumą, kuri bus išmokėta pasibaigus draudimo terminui. Plačiau apie kaupiamąjį gyvybės draudimą skaitykite DUK skiltyje.

Kodėl verta turėti kaupiamąjį gyvybės draudimą?

  • Šis draudimas Jums suteiks daugiau finansinio saugumo ir užkirs kelią netikėtoms išlaidoms, kurios tokiu atveju, gali apsunkinti Jūsų bei artimųjų gyvenimą.
  • Kitaip nei investiciniame gyvybės draudime, draudžiantis kaupiamuoju gyvybės draudimu, investavimo riziką prisiima draudimo bendrovė.
  • Galima pasirinkti papildomas draudimo apsaugas nuo nelaimingų atsitikimų, tokių kaip kritinės ligos ar traumos.
  • Galėsite kaupti lėšas ateičiai, kurias galėsite paskirti savo bei šeimos poreikiams.
  • Suteikiama galimybė pasinaudoti Gyventojų Pajamų Mokesčių lengvata (GPM).
  • Draudiminės apsaugos nelaimės atveju galios visame pasaulyje.
  • Net ir mokant minimalias įmokas periodiškai, galima sukaupti pinigų sumą Jūsų ateities poreikiams.


Nors pasirinkus investicinį gyvybės draudimą, priklausomai nuo pasirinktos investavimo krypties, paprastai galima sukaupti daugiau, tačiau kaupiamasis gyvybės draudimas yra kur kas mažiau rizikingas, todėl galėsite būti užtikrinti, jog gausite garantuotą sukauptą draudimo išmoką.

Kokios gali būti draudimo įmokos ir išmokos?

Galima mokėti konkrečios draudimo bendrovės nustatytą minimalią draudimo įmoką, arba įmokos dydį pasirinkti individualiai, atsižvelgiant į savo finansinę padėtį bei tikslus, pasirinktą bendrąją draudimo sumą, laikotarpį bei sutarties sąlygas, įmokų mokėjimo periodiškumą, pasirinktas papildomas draudimo apsaugas. Priklausomai nuo bendrovės, be sutarties nutraukimo, galima keisti tam tikras sutartyje esančias sąlygas. Tai padaryti visada Jums padės šio produkto konsultantas. Daugiau informacijos apie kaupiamojo gyvybės draudimo įmokas bei mokesčius galite rasti čia.

Kaupiamojo draudimo išmokos labiausiai priklauso nuo sumokėtų įmokų sumos bei sukauptų palūkanų, pasirinktų papildomų draudimo apsaugų, sutarties trukmės, asmens sveikatos būklės, amžiaus bei kitų aspektų.

Kaip įsigyti kaupiamąjį gyvybės draudimą?

Tokio tipo produktą įsigyti galite tik per draudimo konsultantus. Tačiau pirmiausia rekomenduojama atsižvelgti į turimus poreikius bei tikslus, pagal kuriuos būtų galima pasirinkti labiausiai Jums tinkančią draudimo rūšį. Jeigu manote, jog kaupiamasis gyvybės draudimas atitinka turimus poreikius, nusistatykite konkrečią sumą, kurią reguliariai galėsite skirti draudimo įmokai. Taip pat pagalvokite ar apie tokius aspektus, kaip draudimo laikotarpis, papildomos draudimo apsaugos ar bendrosios draudimo sumos dydis. Palyginkite skirtingus bendrovių pasiūlymus, atkreipkite dėmesį į atsiliepimus, įdėmiai susipažinkite su draudimo sąlygomis bei taisyklėmis, taikomais mokesčiais ir kitomis svarbiomis sutartyje numatytomis sąlygomis. Įvertinus visus svarbius aspektus, priimkite Jums palankiausią pasiūlymą. Jeigu trūksta informacijos, mūsų profesionali igd.lt komanda yra pasiruošusi Jums padėti.

Kaip susisiekti su igd.lt?

Susisiekti su mumis galite igd.lt svetainėje pateiktu telefonu, arba užpildykite puslapio apačioje esančią užklausos formą ir gaukite profesionalią specialisto konsultaciją nemokamai. Konsultacijos metu mes didelį dėmesį teikiame Jūsų individualiems poreikiams bei tikslams. Įvertinę juos, mes padedame priimti Jums labiausiai tinkantį sprendimą. Taip pat suteikiame daugiau žinių apie skirtingas draudimų rūšis, jas palyginame, kartu apžvelgiame sąlygas, skaičiuoklės pagalba pateikiame konkrečius galimus įmokų ir išmokų dydžius, apžvelgiame kitus svarbius aspektus, jog galėtumėte priimti informuotą sprendimą. Nelaukite ir pasirūpinkite savo ir savo šeimos ateitimi jau dabar! Užsiregistruokite konsultacijai ir mes padėsime Jums sėkmingai judėti savo finansinių tikslų link.

Registruotis konsultacijai

Konsultacija nemokama. Atsakome per 24 val.

*Būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.